Produktai

Vaizdo medžiaga

Panaudojimas

Soudal SPS sistema

Ventiliuojamų fasadų plokščių klijavimo sistema

Fasadinės apdailinės plokštės būna įvairių iš įvairių medžiagų, dydžių ir formų. Šių plokščių tvirtinimas kabėmis ir varžtais ne visuomet atitinka statytojo, vis labiau vertinančio estetiką, poreikio. Fasadų plokščių klijavimas yra tobulas sprendimas. Siekiant patenkinti šią augančią paklausą, buvo sukurta Soudal Panel System. SPS yra aukštos kokybės ir labai efektyvi sistema, skirta ventiliuojamo fasado plokščių klijavimui prie aliuminio laikančiosios konstrukcijos gyvenamuosiuose ir negyvenamuosiuose pastatuose. Unikali Soudal plokščių sistema leidžia saugiai ir nematomai ir tvirtai pritvirtinti prie aliuminio karkaso daugelio tipų ir markių fasadų apdailos plokštes, pavyzdžiui, HPL, pluoštinio cemento, keramikos plokštes. Klijuojantis hermetikas SPS Soudabond 670 yra sukurtas pagal hibridinių polimerų technologiją. Tam kad būtų užtikrintas geriausias sujungimas, ši novatoriška technologija užtikrina aukščiausias sukibimo, klijų stiprumo ir elastingumo savybes. Kadangi klijuotos fasado plokštės turėtų laikytis dešimtmečius be jokių problemų, SPS numato: • Labai geras atsparumas vėjui. Net ekstremaliomis sąlygomis, pavyzdžiui, pakrantėje dideliame aukštyje. • Didelis elastingumas sugeria susitraukimą ir išsiplėtimą veikiant temperatūrai ir drėgmei. • Labai geros sukibimo vertės, užtikrina ilgalaikį plokščių tvirtinimą. Be to, SPS taip pat suteikia daug platesnį diapazoną dizaino pasirinkimui. Apribojimai dėl sudėtingų tvirtinimo konstrukcijų netampa problema. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad SPS užtikrina daug greitesnį darbą, taigi ir mažesnes išlaidas. Klijavimas yra ateitis – SPS yra sprendimas!

Kokie yra SPS sistemos klijavimo privalumai?

1. Nematomas tvirtinimas = gražus fasadas

2. Nuolat elastinga jungtis

3. Greitas ir lengvas naudojimas

4. Optimalus linijinių tempimų pasiskirstymas visu paviršiumi

5. Taupymas

6. 100% patikimas ir saugus

7. Išlaiko vėjo apkrovas, plokščių svorį ir apkrovas

8. Nėra rizikos nešvarumams susidaryti (pvz., varžtų oksidacijos)

9. Atsparus krituliams, rūgščiam lietui ir valymo priemonėms

10. SPS projekto garantija

Norint pasinaudoti šia galimybe, reikia atidžiai laikytis SPS diegimo procedūros. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į Soudal techninę tarnybą.

Iš ko susideda SPS sistema?

Soudal Panel System (SPS) sudaro gerai apgalvotas aukštos kokybės gaminių asortimentas, užtikrinantis nuolatinį ir stabilų įvairių tipų fasado plokščių sukibimą su aliuminio pagrindu.

Sistemą sudaro:

Klijai – SPS Soudabond 670 SPS

Aktyvatorius – Activator SPS Cleaner

Giluminis gruntas – SPS Fiberpanel Prep

Dvipusė lipni juosta – SPS Tape

Kiekvienu konkrečiu atveju Soudal specialistai parinks reikiamą sistemą.

Prieš pradedant darbus, susipažinkite su techninių lapų informacija ir naujausia naudojimo instrukcijos versija adresu www.soudal.lt

SPS Soudabond 670

SPS Soudabond 670 yra ypač tvirtas, neutralus, nuolat elastingas ir greitai kietėjantis vieno komponento klijuojantis hermetikas, pagamintas pagal hibridinių polimerų technologijas, specialiai sukurtas įvairių tipų fasadų plokščių klijavimui.

Charakteristikos:

• Labai gerai sukimba su testuotomis fasado plokštėmis

• Labai didelis galutinis stiprumas

• Ilgas atviras laikas 10 min.

• Lengvai tepami net ir sunkiomis sąlygomis

• Labai elastingi

• Neburbuliuoja (net karštu ir drėgnu oru)

• Puikus atsparumas bet kokioms oro sąlygoms

• Nauda aplinkai: sudėtyje nėra izocianatų, tirpiklių, rūgščių ar halogenų

• Lengva naudoti

sps 670

SPS Activator

SPS Activator pagerina SPS Soudabond 670 klijų sukibimą su neakytomis fasado plokštėmis ir metalinėmis (aliuminio) atraminėmis konstrukcijomis.

SPS Cleaner

SPS Cleaner yra neporėtų paviršių valymo ir riebalų šalinimo priemonė. Greitai pašalina riebalus, nešvarumus ir šviežius klijų likučius nuo fasadų plokščių, įrankių ir kt.

SPS Fiberpanel

Prep SPS Fiberpanel Prep – tai specialiai sukurtas paviršių paruošimo produktas akytoms fasado plokštėms (Eternit, Rockpanel, …) klijuoti. SPS Fiberpanel Prep tinka akytiems ir labai sugeriantiems paviršiams apdoroti bei vandeniui nelaidžiai plėvelei formuoti.

panele

SPS Tape

SPS Tape – tai dvipusė lipni juosta labai dideliu pradiniu sukibimu. SPS juosta užtikrina pradinį plokštės sukibimą su aliuminio atramine konstrukcija. Be to, juosta taip pat, užtikrina kad SPS Soudabond 670 klijų sluoksnis būtų lygus +/- 3 mm.

Kaip naudoti SPS?

Karkaso paruošimas

Suvilgykite šluostę SPS Activator. Nuvalykite atraminės konstrukcijos paviršių, pašalinkite nešvarumus, valykite viena kryptimi. Labai suteptus paviršius nuvalykite SPS Cleaner. Išdžiūvus priklijuokite SPS Tape ir išspauskite klijus SPS Soudabond 670. Gerai paspauskite ir (arba) privoluokite. Apsauginę plėvelę nuimkite po to kai užtepsite klijus SPS Soudabond 670.

Plokčių paruošimas

Neakytos fasado plokštės

Kuomet paviršius yra labai nešvarus, nuvalykite jį su SPS Cleaner. Paviršlių padenkite SPS Activator maždaug 15 cm pločio juostelėmis švaria, neaustine šluoste. Nešvarumų pašalinimui, braukite viena kryptimi. Nuvalius 10 minučių palikite išdžiūti.

Akytos fasado plokštės

Teptuku ar voleliu tolygiai tepkite SPS Fiberpanel Prep (Primer 150) per visą ilgį maždaug 15 cm pločio juostelėmis. Palikite išdžiūti 60 minučių. Klijuoti ne vėliau kaip per 4 valandas po SPS Fiberpanel Prep užnešimo.

Karkasas

Vertikalios siūlės

Aliuminio gruntas SPS Alu Primer Black naudojamas tuomet, kai norima padengti aliuminio profile juoda spalva. Prieš dengiant profilis nuvalomas valikliu Surface cleaner.

Horizontalios siūlės

Galima montuoti specialų profilį.

Juosta

SPS Tape Priklijuokite SPS juostą ant vertikalios aliuminio atraminės konstrukcijos. Gerai paspauskite ir (arba) privoluokite. Apsauginę plėvelę nuimkite tik užtepę SPS Soudabond 670 klijus

Klijavimas

Užtepkite klijus SPS Soudabond 670. Naudokite V formos įpjovos antgalį, taip užtepsite tolygų trikampės formos, reikiamo kiekio sluoksnį, be oro burbuliukų. Tepkite klijus vidinėje profilio dalyje, 10 mm atstumu nuo juostos, kad klijai neišsispaustų už plokštės paviršiaus ir sumažėtų jos pradinis sukibimas Užtepus klijus, kol nesusiformavo plėvelė, plokštę reikia sumontuoti per 10 minučių. Prieš tai, nuo juostos SPS Tape nuimkite apsauginę plėvelę. Naudodami tarpiklius, plokštę pastatykite reikiamoje vietoje. Nustačius reikiamą vietą, stipriai paspauskite. Nesukietėjusių klijų likučių perteklių galima pašalinti naudojant valiklį SPS Cleaner. Sukietėjusius klijus galima pašalinti tik mechaniškai.

Išsamias montavimo instrukcijas rasite www.soudal.lt

Pastabos:

• Prieš klijuodami fasado plokštes pagal gamintojo rekomendacijas, įsitikinkite, kad jos laikomos sausoje vietoje.

• Jokių paruošimo ar klijavimo darbų esant krituliams ar didelei drėgmei (rūko) metu.

• Venkite kondensato susidarymo ant fasado plokščių ir atraminių konstrukcijų.

• Naudojimas nuo + 5 ° C iki + 30 ° C temperatūroje.

• Klijus tepant horizontaliai, būtinai iš anksto kreipkitės patarimo.

• Montuojant prie lubų rekomenduojame naudoti papildomą mechaninį tvirtinimą.

• Jungties matmenys turi būti pakankamo pločio, kad fasado plokštės nespaustų viena kitos dėl išsiplėtimo nuo drėgmės ir (arba) karščio. Dėl aliuminio karkaso plėtimosi koeficiento kreipkitės gamintoją.

Išorinių laikančiųjų konstrukcinių elementų plotis (t.y. elementai prie kurių tvirtinamos plokštės) turi būti ne siauresnės kaip 90 mm, vidinių – 40 mm

Produktas

Išeiga / pakuotė

Plokštės m²

SPS Soudabond 670 (290ml) klijai

7,1 m

2,3 m²

SPS Soudabond 670 (600ml) klijai

15 m

5 m²

SPS Activator (500ml) valiklis aktyvatorius

100 m

33 m²

SPS Fiberpanel prep (500ml) giluminis gruntas

70 m

25 m²

SPS Alu Primer Black 1L (juodas gruntas metalui)

  

SPS Tape 25 m dvipusė lipni juostelė

25 m

8,3 m²

SPS/SURFACE Cleaner 500ml (valiklis)

100 m

55 m²