Produktai

Vaizdo medžiaga

Panaudojimas

Šiuolaikiniai pastatų energetinių parametrų reikalavimai siejami su geresnės šilumos izoliacijos poreikiu. Vienas iš būdų užtikrinti optimalius pastato energetinius parametrus tai langų montavimas termoizoliaciniame sluoksnyje.

Sumontuoti galima keliais būdais naudojant:
1.SoudaFrame SWI sistemą.

   2.Termoprofilių MTF Sistema.

  3.Langų montavimo gembės.

SoudaFrame SWI Langų montavimo sistema šiltinimo sluoksnyje

 

SWI arba Soudal Window Installation, – šilto langų ir durų montavimo sistema šiltinimo sluoksnyje iš stiklo pluoštu armuoto plastiko (GFRP).

Kas yra SWI sistema?

 

Ženkliai pagerina langų montavimo ir sandarinimo procesą, sumažina klaidų riziką ir taip sutrumpina langų montavimo trukmę. Sistema gali būti naudojama tiek naujose statybose, tiek renovuojant esamus pastatus. Ji gali būti naudojama su visais įprastais langų profiliais ir medžiagomis ir yra įvairių dydžių.

Durų staktos dažniausiai montuojamos angose ​​naudojant metalinius laikiklius (gembes). Kuo didesnis atstumas, tuo tvirtesni turi būti laikikliai.

Uszczelnianie-membranami-w-izolacji

Sertifikuotas pasyviosios konstrukcijos komponentas

SoudaFrame SWI (Soudal Window Installation) yra sertifikuotas pasyviosios konstrukcijos komponentas, kurį, be kita ko, patvirtina Pasyvaus namo instituto sertifikatas. SWI sistema kartu su SWS sistema žymiai pagerina pastato energinį efektyvumą.

SUSIDEDA IŠ ELEMENTŲ

Langų montavimo izoliacijos sluoksnyje sistemą SWI sudaro:

Lengvi rėmo elementai

L formos profiliai, pagaminti iš stiklo pluoštu sustiprinto plastiko (GFPR).

Specialūs klijai

didelio pradinio sukibimo klijai (Soudaseal SWI), galima greitai sumontuoti tvirtinimo rėmą prie konstrukcinės sienos, tuo pačiu užtikrinant oro ir vandens sandarumą.

Metalinės kampinės jungtys

lengvam ir saugiam montavimo rėmo montavimui. Novatoriškas griovelių sprendimas leidžia greitai surinkti rėmą. Sumovus kampus į griovelius, pritvirtinkite juos metaliniu varžtu.

Distanciniai pleištai

leidžia lengvai ir patogiai montuoti, simetriškai išdėstyti langą montavimo rėme ir garantuoja vienodus kompensacinės siūlės matmenis.

GFRP medžiaga

GFRP yra kompozitinė medžiaga, sudaryta iš dviejų elementų: stiklo pluošto mechaniniam armavimui ir reaktyvinės dervos. Sukurdama medžiagą, kuri puikiai atitinka paskirtį, Soudal pasinaudojo daugybe SoudaFrame SWI montavimo rėmo elementų, pagamintų iš GFRP privalumų.

Greitis

Kadangi montavimo rėmą galima surinkti iš anksto, bendras langų montavimo laikas yra daug trumpesnis, o tai leidžia greičiau pastatyti naują pastatą ar modernizuoti esamą objektą.

Formos stabilumas

Skirtingai nuo medienos ir kitų termoplastinių medžiagų, kompozitai išlaiko vienodus matmenis nepriklausomai nuo temperatūros. Jie nesitraukia ir nesiplečia net esant dideliems temperatūros svyravimams.

Šiluminė izoliacija

GFRP išsiskiria termoizoliacinėmis savybėmis, panašiomis į medieną ar kitus plastikus. Šilumos pralaidumas išlieka labai žemas.

Tvirtumas

Kompozito tvirtumas yra panašus į plieno ar aliuminio. Stiklo pluošto išdėstymas ir kiekis gali būti keičiami priklausomai nuo to, kokius konstrukcinius elementus ketinama sustiprinti.

Atsparumas UV spinduliams ir oro sąlygoms

Skirtingai nuo medienos ir kitų termoplastinių medžiagų, kompozitai išlaiko vienodus matmenis nepriklausomai nuo temperatūros. Jie nesitraukia ir nesiplečia net esant dideliems temperatūros svyravimams.

Rūpestis aplinka

Gaminant GFRP sunaudojama 75 % mažiau energijos nei gaminant plieną ar aliuminį. Be to, GFRP yra visiškai perdirbamas ir naudojamas pakartotinai, daugiausia cemento gamyboje. Statyboje kompozitai naudojami visur, kur yra svarbi didelė apkrova, puiki šilumos izoliacija, atsparumas korozijai, oro sąlygoms ir matmenų stabilumas (nėra susitraukimo ir plėtimosi) ir visa tai dera su nedideliu svoriu. Tokios yra GFRP savybės ir galimybės.

SWI sistemos savybės

 • Ilgi profiliai, mažiau jungčių
 • Didelė apkrova
 • Labai didelis šiluminis efektyvumas
 • 100% stabilūs rėmai (nesusitraukia ir nesiplečia)
 • Lengvas ir greitas rėmo elementų kampų ir prailginimo jungčių sujungimas
 • Simetriškas pleištais išreguliuojama sumontuoto lango padėtis montavimo rėme ir rankinis kompensacinės jungties reguliavimas aplink lango perimetrą.
 • Lengvas išlyginimas ir įstrižainių lygiavimas – visą rėmą reikia išlygiuoti visą (o ne kiekvieną elementą montuoti ir reguliuoti atskirai)
 • Lengvas montavimas langams su apsauga nuo kritimo
 • Visi sistemos elementai yra BIM kataloge
 • Garantuojamas suderinamumas su visais SWS šeimos produktais
 • Sertifikuotas pasyvaus pastato komponentas, skirtas naudoti 3 skirtingose ​​klimato zonose
 • Atitinka RC2 ir RC3 atsparumo įsilaužimui klases.

Turite klausimų apie mūsų pasiūlymą?

Susisiekite su mumis! Mes mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.

MTF termoprofilių sistema

LANGŲ MONTAVIMAS ŠILTINIMO SLUOKSNYJE

Šiuolaikiniai pastatų energetinių parametrų reikalavimai siejami su geresnės šilumos izoliacijos poreikiu. Vienas iš būdų užtikrinti optimalius pastato energetinius parametrus tai langų montavimas termoizoliaciniame sluoksnyje. MTF SYSTEM (Mounting Thermal Frame) – tai modulinė sistema langų ir išorinių durų montavimui šiltinimo sluoksnyje.

Kas yra termoprofilių sistema?

Sistema tai moduliai pagaminti iš labai kieto EPS, kurio minimalus tankis yra 150 kg / m³ ir įspūdingas šilumos laidumo parametras λ 0,039 – 0,041 W / (mK).

MTF SISTEMA gali būti naudojama su bet kokio tipo langais ir durimis – tiek aliuminio, tiek mediniais, tiek plastiko.

Pagrindiniai moduliai gaminami 3 skirtingų dydžių, leidžiančių montuoti langą išnešus 80, 100 arba 120 mm nuo laikančiosios sienos. Pagamintų modulių ilgis nustatytas 1200 mm, o tai leidžia be rūpesčių transportuoti ir užtikrina lengvą montavimą

Modulių surinkimui ir jų sandarinimui naudojami statybiniai klijai SOUDASEAL SWI polimerų pagrindu. Tais pačiais klijais užsandarinami visi sujungimai.

Papildomai gaminamas po palanginis profilis per visą lango rėmo plotį.

Toks sprendimas leido montuoti apatines langų staktas be papildomo sujungimo rėmo varžtais, kurie naudojami tik langų rėmų šonuose ir viršuje.

Papildomai gaminamas po palanginis profilis per visą lango rėmo plotį.

Plotis 67mm, aukštis 30mm, 50mm ir 100 mm

Toks sprendimas leido montuoti apatines langų staktas be papildomo sujungimo varžtais, kurie naudojami tik langų rėmų šonuose ir viršuje.

MTF SYSTEM kartu su langų montavimo juostomis, mastikomis, kurios užtikrina maksimalų jungties sandarumą ir – nepriklausomai nuo oro sąlygų – užtikrina bet kokios drėgmės nutekėjimą.

Vidinė juosta – su aliuminio sluoksniu – užtikrina labai aukštą Sd parametrą ir visišką sandarumą.

Išorinė juosta pagaminta iš komponentų, užtikrinančių žemą Sd parametrą, taip drėgmė greičiau prasiskverbia į išorę. Naudojami komponentai padidina atsparumą UV spinduliams, ir taip galima prailginti galutinio darbų užbaigimo laiką.

Soudatight skystos membranos – alternatyva garų barjerinėms juostoms

Alternatyva juostoms yra Soudatight skystos membranos, ypač rekomenduojamos keičiant langų rėmus namuose ir senos statybos pastatuose.

Soudatight mastika yra labai elastinga, nereikalauja grunto ir gali būti naudojama net ant drėgnų ar šiek tiek dulkėtų paviršių. Jų naudojimas gali žymiai sutrumpinti langų montavimo darbų laiką.

Soudatight LQ, yra pluoštu sustiprinta skysta membrana, skirta naudoti patalpose ir sudaro garoizoliacinį, orui nepralaidų sluoksnį langų ir lauko durų montavimo siūlėje.

Soudatight Hybrid, Soudatight WP, Soudagum Hydro skirta naudoti išorėje ir apsaugo siū lę nuo vėjo ir vandens.

Tuo tarpu Soudatight SP ir Soudatight SP Gun yra specialiais pistoletais purškiamos garoizoliacinės mastikos.

MTF SYSTEM skirta energiškai efektyviems ir pasyviems pastatams, kuriuose ji leidžia patenkinti tiek sandarumo, tiek minimalių šilumos tiltelių, atsirandančių aplink langų perimetrą, reikalavimus.

Vienas iš pirmųjų energiškai efektyvių pastatų, kuriame naudojama MTF SISTEMA, gali pasigirti puikiu n50 testo rezultatu – 0,35 pokyčiu per valandą, o tai viršija dabartinius reikalavimus pasyviems pastatams.

MTF SISTEMA buvo išbandyta ir gavo sertifikatą IFT institute Rosenheim.

SWS ir termoprofilių sistema žymiai pagerina pastato energinį efektyvumą.

MTF SYSTEM (Mounting Thermal Frame) – tai modulinė sistema langų ir išorinių durų montavimui šiltinimo sluoksnyje.

Sistema, tai moduliai pagaminti iš labai kieto EPS, kurio minimalus tankis yra 150 kg / m³ ir įspūdingas šilumos laidumo parametras λ 0,039 – 0,041 W / (mK).

MTF SISTEMA gali būti naudojama su bet kokio tipo langais ir durimis – tiek aliuminio, tiek mediniais, tiek plastiko.

Pagrindiniai moduliai gaminami 3 skirtingų dydžių, leidžiančių montuoti langą išnešus 80, 100 arba 120 mm nuo laikančiosios sienos. Pagamintų modulių ilgis nustatytas 1200 mm, o tai leidžia be rūpesčių transportuoti ir užtikrina lengvą montavimą.

Profiliai susijungia specialia jungtimi.

Modulių surinkimui ir jų sandarinimui naudojami statybiniai klijai SOUDASEAL SWI polimerų pagrindu. Tais pačiais klijais užsandarinami visi sujungimai.

Papildomai gaminamas popalanginis profilis per visą lango rėmo plotį.

Toks sprendimas leido montuoti apatines langų staktas be papildomo sujungimo rėmo varžtais, kurie naudojami tik langų rėmų šonuose ir viršuje.

Montavimas

Montavimo sistema yra labai lengvai apdirbama paprastai įrankiais.

Montavimo sistemą sudaro 3 produktai, t.y.:

1. Langų išnešimo profilis; 

2. Poliuretano klijai;

3. Montavimo varžtai.

Pagrindinis sistemos elementas yra termo profilis. Jo funkcija yra apšiltinti langus iš išorės ir neleisti skverbtis vėjui, susidaryti kondensatui, kauptis drėgmei, atsirasti pelėsiui ir grybeliui.

Eiga:

1. Išsimatuojame kokio ilgio profilio reikia, prireikus profilius išsipjauname tokio, kokio mums reikia.

2. Gulsčiuku pasimatuojame lygumą, jog profilis prisiklijuotų lygiai, pasižymime kraštines ant sienos.

3. Sienai ir profiliui jokio grunto nereikia, tačiau jie turi būti švarūs, nepurvini. Galima klijuoti netgi ant drėgno paviršiaus.

4 Taigi, pasiruošiame profilį, pasidedame jį ant patogaus mums paviršiaus, tepame klijus dviem eilėm. Kaip parodyta paveikslėlyje, klijai tepami nuo vieno krašto iki kito pat galo.

5. Kampuose klijų juostos turi persikirsti.

6. Klijams sukietėjus, profilis gręžiamas ir varžtais prisukamas prie sienos, kaip parodyta paveikslėlyje

Mūrvarščių išdėstymas tvirtinant lango rėmą prie MTF termoprofilio.Atstumas nuo kraštų ir statramsčių, kurį reikėtų išlaikyti:

A – 700 mm; E – 150 mmTai yra orientaciniai duomenys, langams pagamintiems iš balto PVC. Tikslūs duomenys turi būti pateikti gamintojo, nes jie kinta, priklausomai nuo langų matmenų bei medžiagos rūšies iš kurios yra pagaminti.

Minimalios temperatūros palyginimas su kitais sprendimais:

Te [°C]

Tsi min [°C] – Skerspjūvis G

Tsi min [°C] – Skerspjūvis D

Tsi min [°C] – Skerspjūvis B

Knelsen sprendimai

Fasadas

Knelsen sprendimai

Fasadas

Knelsen sprendimai

Fasadas

MTF 1.A

konsolė

MTF 1.A

konsolė

MTF 1.A

konsolė

0

18,4

18,4

18,3

17,3

17,4

16,7

17,9

18,0

17,8

-5

18,0

18,0

17,9

16,6

16,7

15,9

17,4

17,5

17,3

-10

17,6

17,5

17,5

16,0

16,1

15,0

16,9

17,0

16,7

-15

17,1

17,1

17,0

15,3

15,4

14,2

16,4

16,4

16,3

TAI KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ MONTUOJANT:

Klijavimo metu aplinkos temperatūra turi būti nuo 0 iki +40C, o klijavimo paviršiaus temperatūra – nuo 0 iki +35C. Klijuojant žemesnėje temperatūroje, rekomenduojama, klijus pašildyti šiltame vandenyje. profilius prieš klijuojant reiktų laikyti šiltai.

MONTAVIMO GEMBĖS LANGŲ MONTAVIMUI ŠILTINIMO SLUOKNYJE

Tai paprastas ir greitas langų montavimas šiltinimo sluoksnyje

tinka visoms sistemoms (aliuminio, medžio, plastiko)

tiesioginis įsukimas per lango rėmą į inkarą

paprastas darbas atliekant pakeitimus arba pakeičiant langus

sertifikuotas tvirtinimas prie mūro (tuščiavidurės plytos, dujų betonas)

lango montavimas pagal atsparumo klasę RC2 nuo 2,5 mm medžiagos storio

tinka montuoti langus su apsauga nuo kritimo

maksimali apkrova išbandyta Ift-Rosenheim

Norėdami tinkamai atlikti montavimą izoliacijos sluoksnyje reikia atitinkamai parinkti tinkamas gembes.

Gembių tipas priklauso nuo kelių veiksnių:

 • Lango tipo, prie kurio jos bus tvirtinamos.

 • Sienos tipo, kurioje atliksime montavimo darbus.

 • Langų atramos taško ir sienos paviršiaus atstumo.

 • Lango svorio.

Naujo tipo SL-Console užtikrina didelį apkrovos perkėlimą išnešant langus dideliu atstumu nuo sienos. Papildoma apsauginė plokštelė apsaugo mūrą ir paskirsto taškinę apkrovą per visą plotą. Taip yrs nepažeidžiamos minkštos plytos ir sandarinimo plėvelės. SL-Console galima derinti su daugeliu kitų K-Universal inkarų.